Biz Kimiz?

Kendimize sorduğumuzda cevaplaması oldukça zor gibi görünüyor, tarafsız kalma kararlılığımıza baştan kendimizin taraftarı olarak başlamak...

Koşu info farklı yaş grubu ve deneyimlere sahip bizlerin spora, özelinde ise koşuya tutkumuz ve bağlılığımızla buluştuğumuz bir platform. Aslında belki de koşan ve koşmayı seven herkesin platformu.

Birbirimize ilham veriyoruz, sınırlarımızı zorluyor ve birlikte olmanın, birlikte koşmanın getirdiği güçlü bağları yaşıyoruz.

Yaş gruplarımız ve deneyim seviyelerimiz, kadın-erkek farklı olsak da koşu sporu bizi bir araya getiren ortak bir sevgi ve enerji kaynağımız.

Koşu info olarak amacımız koşu sporunu yaşamımızın bir parçası olarak görmek ve bu tutkuyu yaşayan ve paylaşanları bir araya getirmektir. Tabii ki her şeyden önce sağlıklı bir yaşamı destekleyen, bilgiyi paylaşan ve motivasyon aşılayan bir platform oluşturarak bu platformda koşu tutkumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Web sitemizin "kosuinfo.com" koşu sporu ve koşmak ile ilgili bir çok şeyi bulacağınız bir kaynak olmasını arzu ediyoruz.

Yarış takvimleri, bilgilendirici bloglar, ilginç ve ilham verecek videolar ve daha fazlasıyla merak ettiklerinizi bulacağınız, gerekirse danışacağınız, fikirlerinizi, tecrübelerinizi paylaşacağınız bir platform olmasını içtenlikle diliyoruz.

Koşu dünyasında yeni ve farklı bir serüvene atılmak ve mevcut tutkunuzu derinleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz .

Biz koşu sevgisiyle dolu bir topluluğuz ve bu tutkuyu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Siz de aramıza katılın ve koşu dünyasının güzelliklerini hep birlikte keşfedelim...